+48 501 414 706


office@intercargo.pl
TimoCom 024851

Transport międzynarodowy

Od roku 2010 poszerzyliśmy zakres naszych usługi o transport własny. Dysponujemy nowym taborem dalekobieżnym zbudowanym w oparciu o sprawdzonych producentów: MERCEDES i KRONE.

Nasze zestawy przeznaczone są do przewozu różnego rodzaju materiałów:

  • przewozu palet oraz papieru - naczepy plandekowe
  • przewozu kręgów blach - naczepy specjalistyczne: Coilmulde

Zgodnie z obowiązującym standardem, nasze ciągniki spełniają normy emisji spalin EURO-5. Każda z posiadanych naczep posiada certyfikat NORMY EN 12642 Code XL. Standardowym wyposażeniem zestawów są pasy STF 500 (norma EN12195-2), maty antypoślizgowe, kątowniki, belki rozporowe, łańcuchy oraz sztyce dla zabezpieczenia kręgów blach.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa serwisowego i utrzymania wysokiej sprawności technicznej naszego taboru, mamy podpisane wieloletnie kontrakty serwisowe z producentami, gwarantujące minimalny czas napraw i przestoju.

Transport międzynarodowy realizujemy na całym obszarze EU, ze szczególnym wskazaniem na kierunki: Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria, Włochy.

Posiadamy wymagane licencje i ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie kabotażowe do przewozu materiałów na terenie Niemiec. Jesteśmy firmą działającą w jasny i przejrzysty sposób, zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami.

Nasza wiarygodność potwierdzona jest w opiniach europejskich giełd transportowych: TimoCom i Trans. Na życzenie klientów udostępniamy listy referencyjne.

 


Oferujemy transport
drobnicowy i całopojazdowy